מצבות רעננה בונה ומשפצת מצבות קבורה מכל הסוגים ומכל החומרים המשמשים לבניית מצבות איכותיות ויפות בבתי עלמין, בית עלמין כפר נחמן החדש ברעננה ובית עלמין קלאוזנר הישן ברעננה ביתם הנצחי של הנפטרים ברעננה, בהם מתבצע עיצוב מצבות קבורה מרהיב ומרגש. העיצוב המיוחד של המצבות מקנה זהות וייחוד לקבורה ולזכר הנפטר. עיצוב המצבות בבתי עלמין ברעננה משתנה בהתאם לטעמים והעדפות המשפחה. ישנם מצבות מסורתיות וקלאסיות, המשתמשות בחומרים למצבה כמו אבן חברון, אבן חלילה, אבן עצמון, אבן גלילית, אבני בזלת (ואבנים נוספות), שיש טורקי, גרניט אדום, גרניט שחור, גרניט אפור סארדו, מצבות סלעים, ומצבות מודרניות המשתמשות בחומרים חדשניים כמו זכוכית, מצבות קרמיקה איטלקית, בלוקים ועוד. המצבות מעוצבות בקפידה ובדיוק על ידי אמנים מומחים בתחום המצבות הנקראים בוני מצבות. הם משתמשים בטכנולוגיות חדישות ובכלים מתקדמים כדי ליצור מצבות שמשפיעות על האווירה הכללית בבתי העלמין ומעניקות לו זהות ייחודית ומרהיבה. המצבות בבתי עלמין ברעננה משמשות כנקודות מרכזיות של זיכרון לנפטרים. הן מספקות מקום לביקורים ולתפילה. עיצוב המצבות בבתי עלמין ברעננה משפיע על החוויה האישית של המבקרים והמשפחות שבאות לבקר את יקיריהן. המצבות מעניקות רוגע ונינוחות, ומעניקות למבקרים מקום של זיכרון. 

לסיכום: עיצוב מצבות הקבורה בבתי עלמין כפר נחמן החדש וקלאוזנר הישן ברעננה הוא דוגמה ליצירתיות וחדשנות בתחום העיצוב הקבורתי. המצבות מספקות זהות ייחודית ועיצובן המודרני ומוקפד של המצבות הוא תוצאה של שילוב בין אמנות, אדריכלות ואסתטיקה. המצבות ברעננה מציגות מגוון רחב של עיצובים וסגנונות. מהמצבה המסורתית והקלאסית עם פלטות שיש וגרניט ומסגרות אבן מעוצבות, ועד למצבות המודרניות והאבסטרקטיות המשתמשות בחומרים חדשניים כמו מתכת, זכוכית ובטון ומצבות רעננה עושה כל העת התאמות שקידמה וחדשות מובילה אליהם, ויחד עם זאת שומרת על דרכה כחברת מצבות רגישה ומתחשבת בבני משפחת הנפטרים המבקשים ממנה להקים מצבה בעיצוב אישי וייחודי.

התמחויות ושירותים:

מצבות רעננה 050-839-2092 בונה ומשפצת מצבות איכות ברעננה והסביבה שנים ארוכות ומבטיחה לכם מצבות איכותיות במחירים הוגנים, פריסת תשלומים, עמידה בלוח זמנים, אחריות לשנים ארוכות ושירות אדיב.

סוגי המצבות שבהם מתמחה מצבות רעננה:

סוגי החומרים למצבות שבהם מתמחה מצבות רעננה:

  • מצבות משיש טורקי
  • מצבות מגרניט אפור, שחור, אדום וגוונים נוספים
  • אבנים, אבן חברון, אבן חלילה, אבן גלילית ואבנים נוספות
  • סלעים מקומיים וסלעים מרחבי העולם
  • מצבות משולבות ממספר חומרים המתאימים לבניין מצבות

אזורי השירות מצבות רעננה:

מצבות רעננה בונה ומחדשת מצבות בבתי העלמין כפר נחמן וקלאוזנר ברעננה ובבתי עלמין הנוספים באזור רעננה.


מחירון מצבות רעננה

מצבות בודדות סטנדרטית

החל מ 4.000 ₪

מצבות בודדות מושקעת
החל מ 5.700 ₪

מצבות בודדות פרימיום
החל מ 5.700 ₪


מצבות כפולות סטנדרטית


החל מ 7.000 ₪


מצבות כפולות מושקעת


החל מ 11.000 ₪


מצבות כפולות פרמיום


החל מ 16.000 ₪


מצבות משפחתיות סטנדרטיות

החל מ 4.200 ₪

מצבות משפחתיות מושקעות

החל מ 6.000 ₪


מצבות משפחתיותפרימיום

החל מ 8.000 ₪


מצבה קיר (סנהדרין)
סטנדרטית

החל מ 1.300 ₪


מצבה קיר (סנהדרין)
מושקעת

החל מ 1.700 ₪

מצבה קיר (סנהדרין)
פרימיום

החל מ 2.200 ₪


בתי נר

החל מ 110 ₪

אגרטלים

החל מ 110 ₪

המבצעים במצבות רעננה כנסו למבצעים שלנו


מיוחד בשבילכם

על חומרים למצבות ברעננה

דוגמאות למצבות ברעננה

מחירי מצבות ברעננה

מבצעים במצבות רעננה

בית עלמין כפר נחמן רעננה

בית עלמין קלאוזנר רעננה

קבורה אזרחית ברעננהדף הבית